Familia 4 Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are the true familia
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere [F4L]

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Smith

Smith


Posts : 7
Join date : 2010-08-24
Age : 29
Location : Home

Cerere [F4L] Empty
PostSubject: Cerere [F4L]   Cerere [F4L] EmptyFri Jun 10, 2011 10:03 am

VIATA REALA
Nume: Kelerman Alexandru
Varsta: 16 ani si 7 luni
Biografie(minim 100 de cuvinte): Ma numesc Alexandru si locuiesc in Bucuresti, Romania. Sunt un baiat calm si calculat, ganditor, egoist cateodata, luptator, iubitor, sfatuitor, pasnic si cu simtul umorului. Am inceput sa joc diferite jocuri multiplayer acum 4 ani, la scurt timp dupa ce mi s-a dat acces la Internet acasa. Acum un an si jumatate am aflat ca exista modul Multiplayer si pentru GTA:San-Andreas si m-a atras posibilitatea de a ma distra alaturi de prietenii mei. Dupa cateva servere, am descoperit comunitatea B-Zone, si odata cu aceasta am decis sa continui sa joc acolo, fiind atras de ofertele de jocuri. Am crescut pe serverul SA:MP RPG si acolo am aflat de clanul [F4L]. Desi in trecut am avut conflicte cu Oasis9 si nu ne-am inteles foarte bine, ma incred ca problemele noastre au fost doar copilaresti si ca putem fi prieteni daca este cazul.
Limbi cunoscute: L.Romana, L. Engleza (la un nivel avansat), L.Germana(la un nivel mediu), L.Italiana(la un nivel inferior).
Ai probleme cu scoala?: Niciodata nu am avut.

ONLINE
Nick Sa:Mp: Smith
Level(minim 40): 45
De cat timp joci Sa:Mp?: ~1 an si jumatate.
Nick Counter-Strike1.6: Smith
De cat timp joci Counter-Strike1.6?: Am jucat acum 2 ani timp de ~1 an si eram chiar bun, dar acum nu prea-mi mai ocup timpul cu Counter-Strike. Sper ca acesta sa nu fie un criteriu de eliminare.
Ai avut vreodata ban pe Sa:Mp / Counter-Strike1.6?(Daca da, spune de ce): Cred ca Oasis9 si balon cunosc vechile bug-uri de pe serverul de SA:MP RPG, cand se putea lua ban de la AdmBot din pricina lag-ului. Si eu am fost victima sa, insa nu am fost banat din alte motive.
Cat timp te joci: Aproximativ 5 ore pe zi.
Sa:Mp: 3-4 ore (fara AFK)
Counter-Strike1.6: 0-1 ora.

PROGRAME
Stii sa folosesti Photoshop?: Da
Stii sa lucrezi in Sony Vegas?: Da, mai mult sau mai putin.
Te pricepi in HTML?: HTML, CSS, JavaScript si PHP
Ce programe stii sa folosesti?: DreamWeaver, A.Illustrator, A.Photoshop, FileZilla, etc.

CLAN
De unde ai aflat de acest clan?: De pe serverul SA:MP RPG B-Zone
Stii regulile clanului?: Da
De la ce vine F4L?: Familia 4 Life
Cu ce crezi ca poti sa contribui in acest clan?: Cu experienta pe care o detin, cu calitatile pe care le detin si cu orice pot face pentru clan.
De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Pentru a-mi consolida relatiile de prietenie cu membrii clanului si de a ma bucura de timpul petrecut cu acestia.

CONTACT
ID Yahoo! Messenger: alexker95
Skype: nvidiagts250
MSN: N/A
Back to top Go down
[F4L]Silver

[F4L]Silver


Posts : 53
Join date : 2010-08-11
Age : 27
Location : Bucuresti

Cerere [F4L] Empty
PostSubject: Re: Cerere [F4L]   Cerere [F4L] EmptyFri Jun 10, 2011 10:17 am

Neutru.
Back to top Go down
http://b-zone.ro/forum/user/6134-silver/
[F4L]Oasis9

[F4L]Oasis9


Posts : 479
Join date : 2010-02-05
Age : 28

Cerere [F4L] Empty
PostSubject: Re: Cerere [F4L]   Cerere [F4L] EmptyFri Jun 10, 2011 2:38 pm

smith, n-am nimic cu tine dar nu cred ca esti potrivit pentru acest clan.


contra


Topic Closed
Back to top Go down
https://twitter.com/Oasis9Official
Sponsored content





Cerere [F4L] Empty
PostSubject: Re: Cerere [F4L]   Cerere [F4L] Empty

Back to top Go down
 
Cerere [F4L]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [f4l] cerere
» [F4L]Cerere
» Cerere [F4L]
» Cerere F4L
» Cerere F4L

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Familia 4 Life :: F4L Applications-
Jump to: