Familia 4 Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are the true familia
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere [F4L] TuningMaster93

Go down 
2 posters
AuthorMessage
TuningMaster93




Posts : 1
Join date : 2012-04-20
Age : 31

Cerere [F4L] TuningMaster93 Empty
PostSubject: Cerere [F4L] TuningMaster93   Cerere [F4L] TuningMaster93 EmptyFri Apr 20, 2012 9:46 pm

VIATA REALA
Nume: George
Varsta: 19
Biografie(minim 100 de cuvinte): Ma numesc George, am 19 ani si sunt din Focsani.De la varsta de 14 ani locuiesc si imi tin studiile in Italia, fiind in ultimul an de liceu.Sunt un tip destul de glumet, dar respectand anumite limite.Imi place sa ajut de fiecare data cat si cu ce pot.De 3 ani jumatate joc Sa:Mp si de 2 ani si ceva CS.Totusi majoritatea timpului liber il dedic SA:MP-ului, jucand sau scriptand, restul e rezervat pentru studii.Terminat liceul voi continua cu Universitatea de Arhitectura Navala in Constanta.Am un frate destul de mic, 1 an si 3 luni pe nume Eduard, din acest motiv pe anumite site-uri, servere, forum-uri ma veti gasi cu Nick-ul "Eduard"(Acesta va fi si viitorul meu Nick pe B-Zone).Imi foarte usor noi prieteni, si ii tratez caatare, din acest motiv intrarea intr-un clan asa de mare si respectat nu mi-ar aduce dificultati cu membri.
Ai probleme cu scoala?:Nu, fac tot posibilul sa nu am.

ONLINE
Nick Sa:Mp: TuningMaster93
Level(minim 40): 41
De cat timp joci Sa:Mp?: 3 ani jumatate.
Nick Counter-Strike1.6: FootPrint/Tuning/Eduard
De cat timp joci Counter-Strike1.6? 2 ani si 1/2 luni
Ai avut vreodata ban pe Sa:Mp / Counter-Strike1.6?(Daca da, spune de ce): Am avut o singura data ban pe SA:MP, dar a fost o neintelegere, si o incurcatura, crezand ca am contul spart.
Cat timp te joci:
Sa:Mp: Acum cu toate examenele, in jur de 3-4 ore.Dar sunt si zile in care joc mai mult.
Counter-Strike1.6: Foarte putin, joc din ce in ce mai rar, dar in jur de 3 ore la 2/3 zile.
Ce nick-uri ai mai avut inainte?: Nici-un nick cu care sa fi jucat mai mult de 1 zi, pana am ramas definitiv la TuningMaster93

PROGRAME
Stii sa folosesti Photoshop?: nu
Stii sa lucrezi in Sony Vegas?: nu
Te pricepi in HTML?: nu
Ce programe stii sa folosesti?: Pawno/Quincy/AutoCAD

CLAN
De unde ai aflat de acest clan?: Jucand pe SA:MP B-Zone
Stii regulile clanului?: Desigur
De la ce vine F4L?: Family 4 Life(Familia)
Cu ce crezi ca poti sa contribui in acest clan?: Cu siguranta pot fi de ajutor in orice domeniu, dar in special cu Script-ul, administrari, si orice reusesc cand este nevoie de cate ceva.
De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Este cel mai bine organizat si respectat Clan care eu cunosc, si cu siguranta as fi onorat sa fac parte.

CONTACT
ID Yahoo! Messenger: xxx_sexy_geo
Skype: george.hainerose
MSN: master_george @hotmail.it
Back to top Go down
[F4L]Blade




Posts : 105
Join date : 2010-02-07
Age : 30
Location : Bucharest

Cerere [F4L] TuningMaster93 Empty
PostSubject: Re: Cerere [F4L] TuningMaster93   Cerere [F4L] TuningMaster93 EmptyMon Oct 22, 2012 9:47 pm

Nu recrutam.
Back to top Go down
 
Cerere [F4L] TuningMaster93
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [f4l] cerere
» [F4L]Cerere
» Cerere [F4L]
» Cerere F4L
» Cerere F4L

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Familia 4 Life :: F4L Applications-
Jump to: