Familia 4 Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are the true familia
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere [F4L] Just.xeS

Go down 
2 posters
AuthorMessage
JusT.xEs




Posts : 9
Join date : 2010-08-26

Cerere [F4L] Just.xeS Empty
PostSubject: Cerere [F4L] Just.xeS   Cerere [F4L] Just.xeS EmptyMon Aug 27, 2012 4:37 pm

VIATA REALA
Nume: N.Sebastian
Varsta: 14
Biografie(minim 100 de cuvinte): Sunt un pustan de 14 ani [18.12.1997] din Iasi. Ce ma descrie pe mine cel mai bine? Sunt simplu, dar complicat. Sunt in totdeauna vesel si plin de energie. Sunt sociabil si de accea sunt tot timpul inconjurat de oameni noi, care in timp imi pot deveni prieteni. Imi place sa stau afara, sa merg la un fotbal, sa ma duc la un film etc. Ma consider o persoana rabdatoare, dar si rabdarea mea are o limita. Sunt un om cu bun simt, dar in general nu e bine sa profitati de acest lucru. Sunt intelegator, imi place sa imi ajut prietenii/familia in cazul in care apare vreo problema. Sunt muncitor, imi place sa dau tot ce pot cand ma apuc de o treaba si nu o las niciodata balta, orice ar fi. Sunt un tip cu scaun la cap (cel putin asa cred si in general asa imi spune lumea), sunt hotarat si stiu tot timpul ce vreau sau ce imi doresc. Apropo de „dorit”, imi doresc o gramada de lucruri, dar in special, imi doresc sa ajung „cineva”, imi doresc sa pot schimba anumite lucruri in viata, imi doresc sa ajung un model pentru cei din jur, pentru cei cu un caracter nu atat de normal.

Limbi cunoscute: Franceza, Engleza, Romana.
Ai probleme cu scoala?: Nu.

ONLINE
Nick Sa:Mp: Just.xeS
Level(minim 40): 40 aproape 41
De cat timp joci Sa:Mp?: de 2 ani ( 3 ani pe 9 septembrie.)
Nick Counter-Strike1.6: Just.xeS
De cat timp joci Counter-Strike1.6?: de la 10 ani. ( 4 ani in total)
Ai avut vreodata ban pe Sa:Mp / Counter-Strike1.6?(Daca da, spune de ce): Pe Counter-Strike reason: Cod Smile Eram mai mic.
Cat timp te joci: 5-6 h pe zi, cat imi permite timpul
Sa:Mp: Just.xeS
Counter-Strike1.6: Just.xeS
Ce nick-uri ai mai avut inainte?: enTourAge_09 Mr.rushuan

PROGRAME
Stii sa folosesti Photoshop?: Nu.
Stii sa lucrezi in Sony Vegas?: Da, cat de cat.
Te pricepi in HTML?: Da
Ce programe stii sa folosesti?: Nu ma pricep asa bine, Sony vegas si putin PhotoShop foarte putin.

CLAN
De unde ai aflat de acest clan?: De la Oasis si Balon
Stii regulile clanului?: Da
De la ce vine F4L?: Familia 4 Life
Cu ce crezi ca poti sa contribui in acest clan?: Pai o sa incerc sa fiu activ. Prin activitatea mea o sa afle si alti oameni si o sa fie populat.
De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Am foarte multi prieteni, un clan unit.

CONTACT
ID Yahoo! Messenger: [You must be registered and logged in to see this link.]
Skype: enTourAge_09
MSN: None

Mi-am schimbat comportamentul, sper sa am o sansa.
Vreau sa fiti sinceri cu mine sa stiu ce am de indreptat la comportamentul meu.
Back to top Go down
[F4L]Shocky

[F4L]Shocky


Posts : 279
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Location : Bucuresti

Cerere [F4L] Just.xeS Empty
PostSubject: Re: Cerere [F4L] Just.xeS   Cerere [F4L] Just.xeS EmptyThu Oct 04, 2012 4:12 pm

Nu recrutam momentan
Back to top Go down
 
Cerere [F4L] Just.xeS
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cerere [F4L]
» Cerere [F4L]
» Cerere [F4L]
» Cerere [F4L]
» Cerere [F4L]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Familia 4 Life :: F4L Applications-
Jump to: