Familia 4 Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are the true familia
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere F4L Speedy

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Speedy




Posts : 1
Join date : 2012-12-26

Cerere F4L Speedy Empty
PostSubject: Cerere F4L Speedy   Cerere F4L Speedy EmptyWed Dec 26, 2012 3:02 pm

Nume: George Daniel
Varsta: 16
Biografie(minim 100 de cuvinte): Bună ziua stimat domn ce citeşti acest mesaj. Numele meu este George, am 16 ani şi locuiesc împreună cu familia în Bari, un oraş în sudul Italiei.
Locuiesc aici de aproximativ 5 ani şi sunt originar din Târgovişte, Dâmboviţa .
Sunt un băiat sincer, nu-mi place să-mi bat joc / bătaia de joc şi îmi place să ajut persoanele ce merită ajutate .
Motto-ul meu este: "Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.
Ca şi hobby, am fost junior la echipa de football din oraşul meu pentru 3 ani şi jumătate dar am renunţat din mai multe motive, am făcut şi 1 an de basket dar acum am rămas la un simplu "play 4 fun with friends" ...
Îmi place să mă joc sa:mp / cs / COD în timpul liber şi cred că acum mă cunoaşteţi cât de cât, succes !
Limbi cunoscute: Română, Engleză, Franceză, Italiană .
Ai probleme cu scoala?: Nu, niciodată .

ONLINE
Nick Sa:Mp: Speedy
Level(minim 40): 37
De cat timp joci Sa:Mp?: 2 ani, pe b-zone RPG de 7 luni .
Nick Counter-Strike1.6: Speedy
De cat timp joci Counter-Strike1.6?: 5 ani
Ai avut vreodata ban pe Sa:Mp / Counter-Strike1.6?(Daca da, spune de ce): Pe Sa:Mp o singură dată, 1 zi, comportament non rp. Pe cs 1.6 nu, niciodată (am jucat curat) .
Cat timp te joci:
Sa:Mp: 5-6 ore / zi
Counter-Strike1.6: 10 ore / săpt.
Ce nick-uri ai mai avut inainte?: [S4G]Speedy

PROGRAME
Stii sa folosesti Photoshop?: Da .
Stii sa lucrezi in Sony Vegas?: Da .
Te pricepi in HTML?: Nu .
Ce programe stii sa folosesti?: Photoshop, wmv, xilisoft, sony vegas, şi multe altele .

CLAN
De unde ai aflat de acest clan?: Este unul din cele mai serioase clanuri din România, cu toţii au auzit de F4L .
Stii regulile clanului?: Bineînţeles .
De la ce vine F4L?: Familia 4 Life
Cu ce crezi ca poti sa contribui in acest clan?: Cu tot ceea ce-mi stă în putinţă .
De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Deoarece este un clan serios, membrii serioşi şi ştiu că greşelile lor nu-mi vor afecta imaginea pe b-zone .

CONTACT
ID Yahoo! Messenger: george.italianu @ yahoo.com (ID vechi, foarte vechi) .
Skype: dotaplayer96
MSN: -
Back to top Go down
[F4L]Shocky

[F4L]Shocky


Posts : 279
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Location : Bucuresti

Cerere F4L Speedy Empty
PostSubject: Re: Cerere F4L Speedy   Cerere F4L Speedy EmptyWed Dec 26, 2012 3:04 pm

Aplicatii for fi facute pe forumul b-zone.
Back to top Go down
 
Cerere F4L Speedy
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [f4l] cerere
» [F4L]Cerere
» Cerere [F4L]
» Cerere F4L
» Cerere F4L

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Familia 4 Life :: F4L Applications-
Jump to: