Familia 4 Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are the true familia
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Aplicatie [F4L]

Go down 
2 posters
AuthorMessage
DreamcoolB




Posts : 1
Join date : 2011-06-04

Aplicatie [F4L] Empty
PostSubject: Aplicatie [F4L]   Aplicatie [F4L] EmptySat Jun 04, 2011 8:00 pm

VIATA REALA
Nume: Cuciureanu Danut
Varsta: 14
Biografie(minim 100 de cuvinte): Salut, Numele meu este Cuciureanu Danut,am 14 ani[18/10/1996]Sunt din Judetul Suceava oras Siret.Trec in clasa a 9a la liceul Latcu Voda Siret.Sunt un baiat sociabil,sincer,de treaba,respectuos dar si timid.Imi place sa calatoresc sa vizitez lumea,imi place foarte mult baschetul si sa ma joc Sa:mp si Counter Striker.Imi ajut mereu prietenii si familia,oricand -oriunde cum spune si un vechi proverb "Prietenul la nevoie se cunoaste" Am intalnit putine persoane care sa imi sara in ajutor sa imi fie alaturi la greu.Ii ajuti - iti multumeste si peste ceva timp uita ca lai ajutat/salvat,asa sunt oamenii in ziua de azi "Rai"Stau cel putin 5-7 ore pe zi in fata calculatorului si invat chiar foarte bine si voi Respecta si voi fi alaturi de F4L
Limbi cunoscute: L.Romana, L.Engleza[putin] L.Germana[Putin] m-am bazat mai mult pe Limba Romana
Ai probleme cu scoala?: Nu

ONLINE
Nick Sa:Mp: Dreamcool
Level(minim 40): - 23 Pentru asta cred ca voi fi respins [level minim ..
De cat timp joci Sa:Mp? 2 ani cu pauze si pe alte servere
Nick Counter-Strike1.6: Danutz
De cat timp joci Counter-Strike1.6? Aproape 3 ani
Ai avut vreodata ban pe Sa:Mp / Counter-Strike1.6?(Daca da, spune de ce): Nu am avut ..
Cat timp te joci:
Sa:Mp: 4-5 ore samp
Counter-Strike1.6: 2-3 cs

PROGRAME
Stii sa folosesti Photoshop?: Nu
Stii sa lucrezi in Sony Vegas?: Nu
Te pricepi in HTML?: Da
Ce programe stii sa folosesti?: Programe gen photoshop , nu stiu sa folosesc,dar altele stiu

CLAN
De unde ai aflat de acest clan?: De la [F4L]Balon si [F4L]Oassis
Stii regulile clanului?: Da
De la ce vine F4L?: Familia 4 life - Familie pe viata
Cu ce crezi ca poti sa contribui in acest clan?: Pot contribui la dezvoltarea clanului in orice mod, si chiar si financiar daca e nevoie
De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Pentru ca este un clan cu membri de invidiat

CONTACT
ID Yahoo! Messenger: [You must be registered and logged in to see this link.]
Skype: dreamcoolNG
MSN:

Am facut cererea pentru a imi incerca norocul,dar stiu ca nu sunt inca pregatit. Multumesc oricum Smile Respect F4L
Back to top Go down
[F4L]Blade




Posts : 105
Join date : 2010-02-07
Age : 30
Location : Bucharest

Aplicatie [F4L] Empty
PostSubject: Re: Aplicatie [F4L]   Aplicatie [F4L] EmptySat Jun 04, 2011 8:06 pm

Normal ca vei fi respins pentru level minim.
Contra
TC Smile ( Cine poate Smile) )
Back to top Go down
 
Aplicatie [F4L]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Aplicatie [F4L]
» Aplicatie [F4L]
» Aplicatie F4L - Just.xeS
» Aplicatie F4L - Just.xeS
» Aplicatie [F4L]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Familia 4 Life :: F4L Applications-
Jump to: