Familia 4 Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are the true familia
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere F4L - ZaNu

Go down 
+7
Dexter
[F4L]Harrison
[F4L]balon
[F4L]Bestial
[F4L]Blade
[F4L]Shocky
ZaNu
11 posters
AuthorMessage
ZaNu




Posts : 7
Join date : 2010-08-23
Location : Bucharest

Cerere F4L - ZaNu  Empty
PostSubject: Cerere F4L - ZaNu    Cerere F4L - ZaNu  EmptyTue Jun 28, 2011 9:03 pm

Desi pun pariu ca ma considerati o persoana insistenta, va anunt ca sunt genul de om care lupta pentru ceea ce isi doreste pana la capat. Am revenit cu inca o cerere diferita de celelalte, o cerere care sper sa va convinga ca sunt un om de incredere si demn de a face parte din familie. V-as ruga sa va sacrificati 5 minute din viata dumneavoastra pentru a citi aplicatia mea.



Viata Reala

Nume: Almas Rares-Tudor.
Varsta: 15 ani.
Biografie: Salut, numele meu este Rares. Sunt un baiat de 15 ani [23.01.1996] din Bucuresti. Consider ca cel mai important lucru la un om este personlitatea, iar de aceea voi vorbi mai mult despre ea. Ce ma descrie pe mine cel mai bine? Sunt simplu, dar complicat. Sunt in totdeauna vesel si plin de energie. Sunt sociabil si de accea sunt tot timpul inconjurat de oameni noi, care in timp imi pot deveni prieteni. Imi place sa stau afara, sa merg la un fotbal, sa ma duc la un film etc. Ma consider o persoana rabdatoare, dar si rabdarea mea are o limita. Sunt un om cu bun simt, dar in general nu e bine sa profitati de acest lucru. Sunt intelegator, imi place sa imi ajut prietenii/familia in cazul in care apare vreo problema. Sunt muncitor, imi place sa dau tot ce pot cand ma apuc de o treaba si nu o las niciodata balta, orice ar fi. Sunt un tip cu scaun la cap [cel putin asa cred si in general asa imi spune lumea], sunt hotarat si stiu tot timpul ce vreau sau ce imi doresc. Apropo de „dorit”, imi doresc o gramada de lucruri, dar in special, imi doresc sa ajung „cineva”, imi doresc sa pot schimba anumite lucruri in viata, imi doresc sa ajung un model pentru cei din jur, pentru cei cu un caracater nu atat de normal. Desi sunt o persoana vesela, desi imi place sa rad si sunt mai mereu o persoana cu care se poate face „caterinca” , stiu sa ma controlez, stiu sa fac diferenta intre situatiile in care „trebuie sa glumim/sa radem” si situatiile in care „trebuie sa fim seriosi/sa ne abtinem”. Sunt capabil sa imi gandesc propriile actiuni, sunt creativ si sunt deschis lucrurilor noi. Am si defecte, dar incerc sa le corectez, incerc sa devin din ce in ce mai „bun”. Sunt incapatanat atunci cand nu imi convine ceva, uneori ma enervez prea repede etc. Pot fi considerate defecte minore dar, oricum, toata lumea are asa ceva. Tot ce conteaza e sa reusim sa invatam sa ne controlam. Desi am doar 15 ani, am invatat multe lucruri: am invatat ca oricat mi-ar pasa mie, altora s-ar putea sa nu le pese, am invatat ca atunci cand sunt suparat, am dreptul sa fiu suparat dar nu am dreptul sa fiu si rau, am invatat ca viata iti poate fi schimbata in cateva ore, de catre oameni care nici nu te cunosc, am invatat cum sa fac deosebirea intre o persoana de incredere si una care ar face orice sa te raneasca doar pentru ceva ce el nu are, iar tu ai. Ar fi mai multe de spus dar prefer sa imi dezvalui personalitatea in timp, nu sa spun acum totul. Am ajuns si la partea mai putin interesanta dar pe care totusi o spun: fizicul. Sunt inalt [1,90] si mai solid deoarece am facut inot de performanta o bucata buna din viata. Sunt brunet si am ochi albastri si ajunge.
Limbi cunoscute: Engleza [„expert”], Franceza [avansat]
Ai probleme cu scoala?: Ultima oara cand am verificat, nu. Sunt la un liceu foarte bine cotat in Bucuresti si am rezultate foarte bune.



Online

Nick Sa:Mp: ZaNu
Level: 46
De cat timp joci Sa:Mp? De aproximativ 1 an si jumate.
Nick Counter-Strike1.6: ZaNu
De cat timp joci Counter-Strike1.6? De aproximativ 4 ani.
Ai avut vreodata ban pe Sa:Mp / Counter-Strike1.6?: Da, doar pe Sa:Mp in perioada mea de „newbie”. Prin ban`ul primit, de la niste greseli de incepator, am invatat sa ma controlez, sa trec prin filtrul gandirii fiecare actiune sau idee.
Cat timp te joci: Destul de mult atunci cand sunt luat de „febra jocurilor”.
Sa:Mp: Avand in vedere ca sunt lider, in jur de 7-8 ore pe zi.
Counter-Strike1.6: Depinde. In cazul in care sunt ocupat cu factiunea [din Sa:Mp], nu joc foarte mult. Daca am timp si sunt liber, pot ajunge sa joc si 3 ore.
Ce nick-uri ai mai avut inainte?: Nu am avut nick`uri anterioare.



Programe

Stii sa folosesti Photoshop?: Da, stiu PhotoShop`ul de baza.
Stii sa lucrezi in Sony Vegas?: Da.
Te pricepi in HTML?: Ma pricep si la asta.
Ce programe stii sa folosesti?: Cinema 4D, World Builder.


Clan

De unde ai aflat de acest clan?: Am aflat de acest clan din „surse” mega secrete. Glumesc. Stiu de el de cand m-am apucat de Sa:Mp, de la prieteni.
Stii regulile clanului?: Da, le-am invatat.
De la ce vine F4L?: Famila for life. [Traducere: Familie pe viata]
Cu ce crezi ca poti sa contribui in acest clan?: Asa cum am zis si in biografia mea, sunt un om hotarat, muncitor si cu scaun la cap. Consider ca aceste „calitati” pot ajuta clanul.
De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Simplu: „Familie pe viata”. Imi doresc sa intru intr-un loc unde sa si raman, intr-o familie. Este cel mai cunoscut clan si , de asemenea, cu o influenta mare, impunandu-se astfel ca cea mai puternica familie.


Contact

ID Yahoo! Messenger: [You must be registered and logged in to see this link.]
Skype: rareszanu
MSN: Nu folosesc.


Desi am mai facut doua cereri, sper ca cea de a treia sa fie cu noroc si sa imi acordati o sansa. Stiu ca multa lume nu ma cunoaste, stiu ca unii pot considera ceea ce am spus eu mai sus „simple vorbe” ,dar nu este chiar asa. Tot ce am spus este adevarat, iar cei ce ma cunosc va pot confirma acest lucru. Multumesc.


Last edited by ZaNu on Wed Jun 29, 2011 8:39 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
[F4L]Shocky

[F4L]Shocky


Posts : 279
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Location : Bucuresti

Cerere F4L - ZaNu  Empty
PostSubject: Re: Cerere F4L - ZaNu    Cerere F4L - ZaNu  EmptyTue Jun 28, 2011 9:06 pm

PRO
Back to top Go down
[F4L]Blade




Posts : 105
Join date : 2010-02-07
Age : 30
Location : Bucharest

Cerere F4L - ZaNu  Empty
PostSubject: Re: Cerere F4L - ZaNu    Cerere F4L - ZaNu  EmptyTue Jun 28, 2011 9:20 pm

PRo(st) nu esti...
Back to top Go down
[F4L]Bestial

[F4L]Bestial


Posts : 147
Join date : 2010-04-23

Cerere F4L - ZaNu  Empty
PostSubject: Re: Cerere F4L - ZaNu    Cerere F4L - ZaNu  EmptyTue Jun 28, 2011 11:53 pm

pro...............
Back to top Go down
[F4L]balon

[F4L]balon


Posts : 255
Join date : 2010-02-05
Age : 30

Cerere F4L - ZaNu  Empty
PostSubject: Re: Cerere F4L - ZaNu    Cerere F4L - ZaNu  EmptyWed Jun 29, 2011 10:33 am

Pro.
Back to top Go down
[F4L]Harrison

[F4L]Harrison


Posts : 65
Join date : 2010-12-12
Age : 30
Location : Chisinau - Constanta

Cerere F4L - ZaNu  Empty
PostSubject: Re: Cerere F4L - ZaNu    Cerere F4L - ZaNu  EmptyWed Jun 29, 2011 9:09 pm

Pro.
Back to top Go down
Dexter




Posts : 125
Join date : 2010-02-11
Age : 28
Location : Roman jud. Neamnt

Cerere F4L - ZaNu  Empty
PostSubject: Re: Cerere F4L - ZaNu    Cerere F4L - ZaNu  EmptyFri Jul 01, 2011 9:03 am

PRO
Back to top Go down
[F4L]Silver

[F4L]Silver


Posts : 53
Join date : 2010-08-11
Age : 27
Location : Bucuresti

Cerere F4L - ZaNu  Empty
PostSubject: Re: Cerere F4L - ZaNu    Cerere F4L - ZaNu  EmptySat Jul 02, 2011 9:31 pm

Pro.
Back to top Go down
http://b-zone.ro/forum/user/6134-silver/
[F4L]Klaudiu

[F4L]Klaudiu


Posts : 13
Join date : 2010-05-22
Age : 35
Location : Craiova

Cerere F4L - ZaNu  Empty
PostSubject: Re: Cerere F4L - ZaNu    Cerere F4L - ZaNu  EmptyTue Jul 05, 2011 2:44 am

PRO!!

Back to top Go down
[F4L]Oaccc

[F4L]Oaccc


Posts : 42
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Location : Romania/Bucuresti

Cerere F4L - ZaNu  Empty
PostSubject: Re: Cerere F4L - ZaNu    Cerere F4L - ZaNu  EmptyTue Jul 05, 2011 3:27 pm

Neutru
Back to top Go down
[F4L]Oasis9

[F4L]Oasis9


Posts : 479
Join date : 2010-02-05
Age : 28

Cerere F4L - ZaNu  Empty
PostSubject: Re: Cerere F4L - ZaNu    Cerere F4L - ZaNu  EmptyTue Jul 05, 2011 7:32 pm

CONTRA




Glumeam.


Pro

Zanu, welcome in clanu: Familia 4 Life

sa-mi spui ce nume iti pui ( lasati numele ZANU, cel mai bine)


Topic closed.
Back to top Go down
https://twitter.com/Oasis9Official
Sponsored content





Cerere F4L - ZaNu  Empty
PostSubject: Re: Cerere F4L - ZaNu    Cerere F4L - ZaNu  Empty

Back to top Go down
 
Cerere F4L - ZaNu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cerere [F4L] - Zanu
» Cerere Zanu
» Aplicatie ZaNu
» Cerere [F4L]
» Cerere [F4L]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Familia 4 Life :: F4L Applications-
Jump to: